Terminy spotkań wakacyjnych i zgłoszenia

Terminy wakacyjnych spotkań integracyjnych dla pielęgniarek, położnych i ich rodzin:

19 – 25 V
26 V – 1 VI
2 – 8 VI
30 VI – 6 VII – termin wypełniony
7 – 13 VII
14 – 20 VII
21 – 27 VII
28 VII – 3 VIII
4 – 10 VIII
11 – 17 VIII
18 – 24 VIII
25 – 31 VIII
1 – 7 IX – przy zebraniu minimum 35 osób

Program pobytów integracyjnych zawiera: wycieczki do Krynicy Zdroju, Szczawnicy Zdrój + wąwóz Homole, spływ Dunajcem, 2,5-godzinną kąpiel termalną w Szaflarach, spacer po Zakopanem, wyjazd na zamki do Czorsztyna i Niedzicy.

Zgłoszenie pobytu przyjmujemy WYŁĄCZNIE drogą mailową. Potwierdzenie zgłoszenia będziemy starali się przesyłać zwrotnie 2x w tygodniu. Prosimy o wyrozumiałość 🙂

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: fundacja.almach@gmail.com

Z uwagi na ogromną ilość maili ze zgłoszeniami, będziemy bardzo wdzięczni za przesyłanie zgłoszeń wg. poniższej formuły – ułatwi nam to bardzo czasowo i logistycznie przyjmowanie zgłoszeń.

w tytule/temacie maila proszę wpisać „Wakacje, wybrany termin, nazwisko osoby zgłaszającej” (czyli np. „Wakacje, 14-20 lipca, Kowalska„)

w treści maila – ponownie wybrany termin, ilość zgłaszanych osób, ich imiona i nazwiska (w przypadku dzieci poniżej 14 lat – dodatkowo ich wiek), numer telefonu do osoby zgłaszającej

Fundacja po 15 stycznia będzie informowała o programie i cenie pobytu – dopiszemy te informacje do tej wiadomości!

Osoby, które przesłały zgłoszenia przed publikacją niniejszej informacji prosimy nie wysyłać ich ponownie wg. nowej formuły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.