Podaruj 1% podatku na Dom Seniora Pielęgniarki

Zarząd Fundacji Pracy i Ochrony Zdrowia Almach z wiarą w dobro i wielkie serce Pielęgniarek, Położnych, Pielęgniarzy oraz Pracowników Ochrony Zdrowia, jak również ich rodzin, znajomych i wszystkich ludzi dobrej woli ośmiela się prosić o wsparcie i przekazanie 1% podatku dochodowego wypełniając zeznanie podatkowe w okresie 1.01 – 30.04 2019r.

Wypełniając odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym, wpisujemy Fundacja Pracy i Ochrony Zdrowia Almach, KRS: 0000154303 oraz cel: Dom Seniora – Dom Pielęgniarki i Położnej

Każda wpłacona złotówka z podatku oraz dar Waszych serc przybliży uruchomienie Domu Seniora Pielęgniarki w tym roku, da radość i bezpieczeństwo potrzebującym pomocy.

Za Dary Serc dziękujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.