Szkolenia „Prawo dla pielęgniarek i położnych”

Szanowni Państwo

Fundacja Pracy i Ochrony Zdrowia Almach organizuje szkolenie pt. „Prawo dla pielęgniarek i położnych”.

Szkolenie odbędzie się w Domu Pielęgniarek i Położnych w Tylmanowej, Obłaz Wyżny 318 – w dniach 20-21 września oraz (w przypadku dużego zainteresowania) w terminie dodatkowym 24-25 września.

Cena za szkolenie + 3 noclegi i wyżywienie wynosi 300 zł

Istnieje możliwość (za dodatkową opłatą) skorzystania z wycieczki na Termy oraz Spływ Dunajcem po zgłoszeniu się 40 osób.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres fundacja-almach@gmail.com do końca sierpnia.
W tytule maila prosimy wpisać „Zgłoszenie na szkolenie”, a w jego treści ilość uczestników, ich imiona i nazwiska oraz numer telefonu osoby zgłaszającej.

Jednocześnie informujemy, że do zapełnienia się pierwszego terminu, wszelkie zgłoszenia przyjmowane są właśnie na termin 20-21 IX. Dopiero po zapełnieniu listy zgłoszeń, będziemy przyjmować zgłoszenia na termin drugi.

Program szkolenia:Spis zagadnień na szkolenie z prawa dla pielęgniarek i położnych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.